На залиха во главен магацин

Шеталка За Бебиња Портокалова Панда – Chicco

740.00ден

SKU: 683904100 Категории ,

Опис

Безбедносните каиши на Chicco „First Steps“ му помагаат на Вашето малечко да ги направи своите први чекори.

Преполните места или премините се опасни места за Вашето дете кое ги прави своите први обиди да оди. Со безбедносните каиши на Chicco можете да се погрижите Вашето малечко да е секогаш блиску до вас.

Детали:

Го држи Вашето дете блиску до вас.
Му помага на Вашето дете да ги направи своите први чекори.
Погодност за возраст: од 12 месеци па нагоре.