Нема на залиха

Столче За Хранење 3 Во 1 Classy Mist – Chipolino

6,999.00ден

Нема на залиха

Опис

Столчето е погодно за деца кои можат да седат сами со тежат до 15 кг.;
Столчето има 3 начини на употреба – како стол за јадење, како маса и како мал стол;
Удобно седиште изработено од високо квалитетна еко кожа – лесно се чисти;
Безбедносен ремен со 5 точки со меки влошки;
Двоен послужавник – горниот може да се отстрани и исчисти;
Нозе се од високо квалитетно дрво;
Нозете имаат анти-лизгачки слој и во двете употреби;
Произведени во согласност со барањата на европскиот стандард EN14988.