Нема на залиха

Столче за хранење Avocado Orange – Moni

4,990.00ден

Нема на залиха

Опис

– За користење за деца од 6м+ и максимум до 15 кг тежина;
– Практично за употреба, функционално и компактно;
– 7 висински позиции;
– 3 позиции на наслонот за грбот;
– Дупли послужавник;
– 5 точки на отпор на безбедносните појаси, кој може да се прилагоди во должина;
– Навлака за седиштето, изработена од висококвалитетни материјали, за поголема удобност при користењето;
Стои врз самата конструкција кога е склопено.