Нема на залиха

Столче за хранење Grow With Me Лисица – Infantino

6,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Столче за хранење 4 во 1 заштедува многу простор и се претвора во бустер и мал стол.
Содржи послужавник што можете да го измиете во машина за миење садови.
Послужавникот и наслонот од седиштето се прилагодуваат за идеално позиционирање од рана возраст.
Перниците од пена се меки за бебиња и родителите можат лесно да ги исчистат.