Нема на залиха

Тоалетна масичка – Janod

7,190.00ден

Нема на залиха

Опис

За возраст: од 3 до 6 години

Димензии: 55.8 x 37.9 x 89.7 cm

Материјал: Дрво/Wood

Дотерај се исто како и возрасните, седејќи пред оваа тоалетна масичка. Има огледало и фиока, каде што можеш да ги чуваш своите работи, или пак своите тајни. Има и 3 закачалки за закачување на бразлетните и ланчињата.

Содржи 10 додатоци од дрво: 1 четка за коса, 2 шноли, 1 ластик за коса, 1 шише за парфем, 1 палета за шминкање, 1 турпија за нокти, 1 лак за нокти, 2 кармини.

Висина на масичката : 52 cm / 20.47 in. Висина на столчето: 29 cm / 11.42 in.

Спакувана е во кутија со рачка за полесно транспортирање. Потребно е склопување