Нема на залиха

Тобоган со Топчиња

790.00ден

Нема на залиха

Опис

Тобоган низ кој бебето треба да ги пушта топчињата.  Оваа играчка ќе го привлече вниманието на бебето долго време и ќе помогне да се направи играта со детето не само забавна, туку и корисна.
Соодветно за деца над 12 месеци