Нема на залиха

Транспортен кревет FAIRYTALE – Kikka Boo

5,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Достапни Бои: Кафено/Мече; Тегет/Лисица; Црно/Зајче

• Наменето за деца од самото раѓање до 36 месеци.
• Две нивоа за поставување на душекот. Второто ниво се поставува многу лесно со патент.
• Удобна подлога за преслекување.
• Голем помошен страничен џеб.
• Едната страна се отвара со патент.
• Тркала за полесно движење, со фиксатор.
• Тенка подлога душек.
• Пречка со играчки.
• Торбица за носење.
• Димензии: 127 х 66 х 119 cm.