Нема на залиха

Тропалка Со Глодалка Жирафата Зиа- Lilliputiens

630.00ден

Нема на залиха

SKU: 5414834830378 Категории ,

Опис

Нежна и мека тропалка и глодалка со изглед на жирафа. На неа се додадени ефекти како што е нежното ѕвонење и шушкавиот звук за додатна сензорна стимулација.

Материјал: Памук и полиестер
Одржување: Може да се пере во машина на 30°C
Развојни вештини: Вид, моторички вештини, слух

Нудејќи многу изненадувачки авантури и чисто задоволство, неодоливите колекции на Lilliputiens ги воодушевуваат срцата и на децата и на возрасните!
Заедничкото откривање на шарениот и стимулирачки свет на Lilliputiens е драгоцен момент помеѓу детето и родителот, кој создава спомени кои ќе останат врежани во текот на целиот живот.

Вие исто така би сакале…