Нема на залиха

Универзална прекривка за дожд за количка за близнаци – Chipolino

990.00ден

Нема на залиха

SKU: DKT0004 Категорија:

Опис

Погоден за сите модели на колички;
Се прицврстува со помош на велкро;
Ги штити децата од дожд, ветер и прашина;
Прозорец со преден капак за лесен пристап до децата;
Направено од 100% безбедни материјали.