На попуст!
Нема на залиха

Велосипед 16 инчи од 4 години – Max

5,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Големина на тркала 16” Предна и задна “Caliper” кочница
Пластичен украсен штитник за ланецот
Преден браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Шише за вода
Висококвалитетни гуми
“Wanda”