Нема на залиха

Велосипед Butterfly 16 инчи – Max

4,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 25928 Категории ,

Опис

Големина на тркала: 16″
Предна и задна “Caliper” кочница
Пластичен штитник за ланецот
Преден и задник браник
Помошни тркала
Украсно ѕвонче
Предна и задна корпа
Висококвалитетни “Wanda Air” гуми