Нема на залиха

Заштитници За Појас За Седиште Сини – Baby Jem

510.00ден

Нема на залиха

SKU: 900159 Категории: ,

Опис

Заштитниците се наменети за безбедносниот ремен на седиштето за во автомобил или на столчето за хранење. Благодарение на неговата памучна структура вратчето на вашето бебе секогаш ќе биде безбедено.
• Димензии на производот: 8x18cm.
• Димензии на пакувањето: 12x27cm.