Нема на залиха

Заштитник силиконски за фиоки – Baby Jem

470.00ден

Нема на залиха

SKU: 900061 Категории: ,

Опис

• Родителите мора да ја обезбедат безбедноста и сигурноста на бебето во нивниот дом.Силиконските заштитници за фиоки се со сертифициран квалитет за производи за безбедност.Овие производи можат лесно да се користат во секој дом и воедно да се заштитат децата од несреќи во домаќинствата.
• Димензии на производот: 13 x 4cm.
• Димензии на пакувањето: 14 x 23cm