Нема на залиха

Заштитник за прозор на автомобил црн – Baby Jem

550.00ден

Нема на залиха

SKU: 900232 Категории ,

Опис

• Со поставување на заштитникот за сонце на задните странични прозорци на вашето возило ги заштитува вашите деца од сонцето и обезбедува удобно патување. Благодарение на неговата еластична ткаенина и гумена карактеристика тој е компактибилен со сите прозорци на возилото.
• Димензии на производот: 45x38cm.
• Димензии на пакувањето: 23x20cm.