На залиха во главен магацин

Аква Парк со Лизгалка и Топови на Вода и Компресор – Bestway

45,990.00ден

Опис

Димензии: 5,51м x 5,02м x 2,65м
Изработено од издржлив и шарен полиестер обложен со ПВЦ материјал, тобоган со вода подготвен за трки со две ленти Мрежести странични ѕидови на врвот на кулата за безбедност.
Поставувањето е брзо и лесно.
Време за надувување: 2 минути
Обрач над тунелот за да играте кошарка
Соодветно за деца над 5 години.

Вие исто така би сакале…