Нема на залиха

Аспиратор за нос – Baby Jem

550.00ден

Нема на залиха

SKU: 900201 Категории: ,

Опис

• Лесно го отстранува назалниот секрет кај бебињата и овозможува лесно дишење. Содржи филтер кој обезбедува целосна хигиена. Ергономски производ со мек врв.
• Димензии на производот: 11x3cm.
• Димензии на пакувањето: 14x10cm.