На залиха во главен магацин

Аспиратор За Нос – Chicco

280.00ден

SKU: 049230000 Категории: ,

Опис

Нежно го чисти носот на детето. Идеален е за бебиња и мали деца кои не можат сами да го исчистат носот. Чистиот нос помага додека доите, а исто така обезбедува мирен сон.

Може да ви се допаѓа и…