Нема на залиха

Детска количка Blue X Trio

19,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 31634 Категории ,

Опис

Сетот вклучува корпа, седиште за во автомобил од групата 0 (до 13 килограми) и седиште.

Карактеристики:

  • Седиштето е поставено во двата правци
  • Прекривка
  • Прекривка за дожд

Длабока корпа:

ексклузивна, лесна корпа од ткаенина идеална за сите временски прилики

Препорачливо за деца до 9 килограми

Седиште за во автомобил:

Група 0+ ( од 0 до 13 кг)

количка во боја

лесно се прилагодува на количката со помош на адаптер

Димензии: 35х59х89 см