Купи!
На залиха во главен магацин

Дрвена кујна Mint – Moni toys

7,290.00ден

Опис

Многу деца сакаат да им помагаат на своите родители во кујната. Со оваа одлична дрвена кујна, тие ќе имаат своја мала кујна, каде што можат смело да го ослободат својот талент за готвење и да готват за целото семејство, како и за своите омилени кукли.
Вашето дете ќе помине часови во оваа интересна кујна и ќе ја ослободи својата имагинација. Заедно со пријателите, тие ќе создадат одлични кулинарски ремек-дела и ќе се забавуваат од срце. Дрвената кујна е изработена од квалитетни и безбедни материјали, можете да бидете спокојни додека вашето дете ужива во својата нова кујна.
Ги вклучува сите потребни додатоци и апарати, како што се печка, мијалник, плочи, фрижидер и шпорет.

Димензии: 80x29x78.5 см
Тежина: 11.5 кг

Вие исто така би сакале…