На попуст!
На залиха

Дрвена куќичка за кукли Изабела – Moni Toys

7,910.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди

Достапно за одложена нарачка

Опис

Дрвена куќа за кукли со мебел – Изабела

Цврста дрвена конструкција.
10 додатоци во различни бои – мебел за куќата.
Куќичката е на 3 ката, со 4 соби, скали и тераса.

14.3 кг
82.5x32x115 см

Може да ви се допаѓа и…