Нема на залиха

Држач за телефон за седиште на автомобил – Baby Jem

450.00ден

Нема на залиха

Опис

• Не дозволувајте вашето бебе да се досадува додека се вози во автомобил. Со врвките лесно се закачува на седиштето и можете да ги закачите омилените играчки на бебето на краевите на држачот и да му бидат лесно достапни. Погодно за сите седишта на автомобилот.
• Димензии на производот: 14 x 21cm.
• Димензии на пакувањето: 15 x 24 x 3cm.