Нема на залиха

Џампер Activity Center Mate Green – Cangaroo

5,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 066BC2632A05 Категории: , ,

Опис

Забавен активен центар за игри Mate со посебен дизајн и шарени бои.
Со платформа за скокање. Седиштето е удобно и се ротира за 360 степени и на тој начин го олеснува пристапот на детето до играчките.
Активниот центар има 4 позиции за прилагодување на висината, во зависност од висината на Вашето дете.
Погоден за деца со тежина до 11 kg и висина до 76,2 цм.
Производот може да се користи најмногу 20 минути.