Нема на залиха

Играчка Формула Ferrari Remote Control – Chicco

2,980.00ден

Нема на залиха

Опис

Тркачка кола со далечинско управување, која се движи во 4 правци.
Притиснете ја кацигата на возачот за да активирате реалистични звуци на тркачка кола.
Наменето за 3г+

Сосем ново Ferrari со далечинско управување. Почувствувајте ја возбудата на возење Ferrari тркачка кола со вистински звуци.
Потребни 4 АА батерии (вклучени)
Димензии: 13.5 x 22.5 x 8 cm