На залиха во главен магацин

Играчка Rainbow Rectangle Pack 18 PC – Connetix

4,550.00ден

Опис

Достапен во нашите шест живописни бои на виножито и со нашиот уникатен дизајн на откос, пакетот од 18 парчиња виножито правоаголник вклучува три големини на правоаголници дизајнирани да поттикнат имагинација и креативност!

Ексклузивно дизајниран да биде со иста должина како два, три или четири стандардни квадрати на Connetix поврзани заедно, овој пакет ќе им даде на вашите градби дополнителна стабилност и структура што ви се потребни за да создадете поголеми, поелаборирани дизајни.

Со повеќе точки за поврзување и силни магнети, овој пакет ќе ги инспирира децата да ја користат својата имагинација за да создадат рампи за зумирање, патеки за автомобили, долги патишта, шарени паркиралишта, кули и куќи. Нашите силни правоаголници се совршени и за поддршка на поголеми градби, како што се големи ракети, замоци со балкони и ПОВИСКИ, посложени креации за трчање со топка!

Како висококвалитетна играчка со отворен крај, Connetix ќе расте СО вашето дете додека учи, а нивната игра станува посложена.

Зошто да не го надополните вашиот пакет со нашиот пакет од 92 парчиња Rainbow Ball Run или да создадете прекрасна динамика на бои и да додадете некои земјени нијанси со нашиот креативен пакет од 120 парчиња пастел. Можностите се бесконечни!

За нашите производи:

Сите плочки се направени од нетоксична ABS пластика која е без BPA и фталати, запечатена и закована за дополнителна безбедност.
Нашиот уникатен заоблен дизајн му овозможува на Connetix да биде силен додека нуди прекрасни јасни прекршувања.
Connetix се компатибилни со други водечки брендови.
Препорачана возраст: 3+ (содржи магнети и мали делови).

Вие исто така би сакале…