Нема на залиха

Количка Gigi Light Grey – Moni

7,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 066Q516 Категории ,

Опис

Конструкција: Алуминиум
Систем за сопирање: Поврзана сопирачка на задното тркало
Максимална поткрепена тежина: 15 кг
Возраст: 0-36 месеци
Безбеден систем: Безбедносна пречка • Безбедносен ремен со 5 точки на поврзување и меки влошки
Вид на преклопување: Тип на книга
Позиционирање на седиштата: Се трансформира во корпа за новороденчиња • Свртено со грбот кон родителот • Прилагодливо
Позиционирање на грбот: Прилагодливо со ремен
Подножје: Не се прилагодува
Тенда: 4 делови
Безбедносна пречка: Отстранлива
Додатоци: Навлака за нозе • Торба за додатоци • Простор за додатоци • мрежа за комарци • Држач за шише / чаша
Дополнителни делови: Покривка, мека подлога • Механизам за нишање на конструкцијата
Број на тркала: 4
Предни гуми: 8 инчи
Задни гуми: 10 инчи