На попуст!
Нема на залиха

Количка Sindy 2in1 Pink – Moni

5,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 066S103 Категории ,

Опис

Количка и транспортер.
Комбинирана количка погодна за деца на возраст од 0 до 36 месеци со максимална тежина до 15 кг.
Седиштето за автомобил 0+ (0 – 13 кг) може да биде поставено на рамката на количката.
Предните тркала се ротирачки за 360 °, а може и да се заклучат.
Отстранлива длабока тенда со заден џеб; Прилагодлив потпирач за грб со неколку позиции.
Подлога за нозе со 2 прилагодливи позиции.
Во комплетот е вклучена прекривка за автомобилското седиште.
Пречка за раце која може да се отстранува; Шопинг корпа (максимум до 2 кг).
Безбедносни појаси со 5 точки на отпор.
Задна кочница со една точка.
Во комплетот е вклучено седиште за автомобил 0+ (0-13 кг).
Големина на столче: висина – 68 см; ширина – 41 см; должина – 70 см.