На залиха

Количка Sunrise Grey Moni – Cangaroo

3,990.00ден

SKU: 066B1716 Категории: ,

Опис

Детска летна количка Sunrise.
Наменета за деца од 6-36 месеци.
Лесна алуминиумска рамка.
Предни ротирачки тркала за 360°, со можност да се движат и само праволиниски.
Рачките, заштитната пречка и делот за држење на нозете се обложени со еко кожа.
Наслонот за грб се прилагодува во неколку позиции.
Заштитната пречка се вади.