Нема на залиха

Комплет куќичка лизгалка кош и гол

49,490.00ден

Нема на залиха

Опис

• Лизгалка со куќичка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.
• Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал, со прекрасен дезен.
• Производот се состои од две лизгалки, кош, гол, скалички за качување.
• Производот е наменет за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 423x180x220 cm.

Вие исто така би сакале…