Нема на залиха

Креветче Bambi Бело – Bambino

8,990.00ден

Нема на залиха

Опис

– предна страна која е подвижна, може да се фиксира во 3 позиции
– 3 позиции на висина за душекот
– димензии: 1245 mm x 670 mm x 1050 mm
– димензии на просторот за душек: 1200 mm x 600 mm (душекот не е вклучен)
– тркалца: O 40 mm

Детско креветче кое се изработува од масивна бука во комбинација со медијапан.
Сите модели се атестирани и одговараат на стандардите: SRPS EN 716-1;716-2:2010 EN 716-1:2008+A1:2013,EN716-2:2008,EN 71-3:2012

Вие исто така би сакале…