На попуст!
На залиха во главен магацин

Креветче Indiana Mint – Cangaroo

5,850.00ден

Опис

Обезбедете му на вашето дете удобност и слатки соништа! Изберете го одличниот модел на бебешко креветче „Индијана“.
Специјално е дизајниран за бебиња од моментот на нивното раѓање додека не достигнат максимална тежина до 14 килограми.
Креветчето е на две нивоа, првото ниво е погодно за деца од 0 до 6 месеци, а второто – за мали деца од 6 до 36 месеци.
Дополнителна функција – предна страна што се спушта, за полесен пристап и поглед кон детето. Голем организатор до кој лесно се пристапува – преден отвор со патент, можете да го чувате сите потребни додатоци за бебето.
Покрај уживањето во слатки соништа во удобното креветче, вашето дете ќе поминува часови забавувајќи се со музичката вртелешка.
Креветчето има тркала за полесно движење, како и компактен несесер за додатоци за бебето кој можете да го користите и дома и на прошетка или на пат. Душекот е исклучително удобен, дебел околу 3 cm.
Креветчето се преклопува до компактна големина и има двојно безбеден систем за затворање.

Вие исто така би сакале…