На попуст!
Нема на залиха

Креветче Shared Love Grey – Cangaroo

5,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Бебешко креветче со подвижна страна, за деца со тежина до 9кг.
Со можност да се фиксира на креветот на родителите, за поголема блискост со детето
Меки страни за дополнителна удобност
-5 позиции на прилагодување на висината на креветчето
-3 позиции на прилагодување на ногалките на креветчето
-2 кочници и 2 тркалца на ногалките
Супер еластично душече
Тежина: 11,7кг
Димензии: 90x52x80 см

Вие исто така би сакале…