На попуст!
Нема на залиха

Креветче Со Ленена Ткаенина Merida Latte – Chipolino

5,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Ова креветче е погодно за новороденчиња и деца со тежина до 15 кг .;
Креветчето за патување е изработено од висококвалитетна ленена ткаенина;
Второ ниво со мека подлога – погоден за новороденчиња;
Една страна се спушта – 3 различни нивоа;
Три џебови за додатоци на кратките страни на креветчето;
Две тркала со сопирачки за лесно движење;
Лесно се преклопува и се расплетува;
Торба за носење и складирање;
Детското креветче е произведено во согласност со европскиот стандард EN716.

Димензии:
L 124 cm/ W 64 cm/ H 77 cm