Нема на залиха

Кујна Сет 67cm – Mochtoys

1,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Детска кујна.
Содржи: чаши и мијалник, рерна и две плочи за готвење.
Производот е погоден за деца над 3 години.