Нема на залиха

Кујна Tech Edition – Smoby

6,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Кујната со технолошко издание има голема површина за игри и многу карактеристики што ќе ги задоволат сите потреби на вашите деца!
Тие имаат впечаток дека се во кујната на тато и мама! Тие имаат сè им е потребно на располагање за да ве имитираат: рингла, аспиратор, мијалник, машина за миење садови, фрижидер, рерна, еспресо машина, сода машина, полица и многу места за складирање.
Кујната е опремена со електронски модул со звучни и светлосни ефекти, оваа кујна ветува многу часови игра.
Топлата плоча станува црвена и произведува 2 звуци за готвење, а машината за кафе има неколку копчиња што му овозможуваат да активира светлина и звучи како вистинска машина за кафе. Резерва на вода со чешма овозможува да се истури вода реално!
Аспираторот има и звучни ефекти што ја претставуваат вентилационата моќ и светлосната функција.
Вашите најмали ќе можат да создаваат и да замислуваат многу приказни благодарение на вклучените 35 додатоци, вклучувајќи прибор за јадење, садови, капсули за кафе, тава, манџа, тестенини чувствителни на тестенини, магична риба и шејкери за стек, сол и бибер (cric crac ) …
Карактеристики:
Работи со 5 LR03 батерии кои не се вклучени.
За деца на возраст од 3 години и повеќе. Произведено во Франција.
Димензии: 64 x 48 x 100 см