Нема на залиха

Мојата прва книга со куклички – Galt

990.00ден

Нема на залиха

SKU: 5011979565150 Категорија

Опис

Комплет од 5 кукли за на прсти и мека книга од 6 страници со џеб за секоја кукла. Смешните, шарени кукли за на прсти ќе го охрабрат бебето да се фокусира на различни растојанија додека ги следи движењата на прстите. Како што се развива бебето, ставајте ги куклите во џебовите на меката книга и разговарајте за животните и нивните домови.
Се пере во машина.
Возраст: 0 месеци до 2 години