На попуст!
Нема на залиха

Подлога За Игра Minnie Mouse Garden Fun – Bright Starts

3,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Плишана играчка која има 20+ минути музика, меко огледало со додатоци и плишани висечки играчки за бебето да лежи и да игра.
Плишан цвет кој расте заедно со бебето, може да се користи за време на играта на стомакот, охрабрувајќи го бебето на самоистражување и фини моторни вештини.
Тематски пакет играчки на Minnie Mouse наменети за да го воодушеват бебето и да ги привлечат нивните сетила! Играчки кои може да се одвојат од подлогата, вклучени се тропалка Minnie Mouse, глодалка пеперутка и мека играчка Minnie Mouse која шушка.
Играчките може да се отстранат од лентата за играчки и да се закачат на подлогата за играње за да се пренесе забавата, додека е завртено на стомакот. Исто така, совршени за носење кога одите на прошетка и може да се прикачат на повеќето транспортери. Тропалката расте заедно со Вашето бебе и додава уште еден елемент на забава за време на седење и играње или кога сте во движење.