Нема на залиха

Прекривка за целосно повивање Розева – Baby Jem

890.00ден

Нема на залиха

SKU: 900238 Категории: ,

Опис

• Бебињата често се будат откако ќе заспијат.Ставањето на рачињата во прекривката ги прави да се чувствуваат безбедно,и да не се будат при движење на рачињата.Произведено од 100% памучна ткаенина целосно се прилагодува на големината на вашето бебе.