На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор Capriz Оrchid – Chipolino

7,390.00ден

Нема на залиха

SKU: SHECP0203OR Категории ,

Опис

Оваа лулка е погодна за бебиња на возраст до 6 месеци со тежина до 9 кг .;
Крошна со меки кадифени играчки за забава на бебето;
Мрежа против комарци;
Мека перница за поддршка на главата на бебето;
Безбедносен ремен со 5 точки;
Производот се продава во прекрасна кутија за подароци;
Лулката е произведена во согласност со европските стандарди ЕN 16232 и EN 12790.

ФУНКЦИИ:

3 брзини на лулка;
USB и Bluetooth;
Времетраење на лулање (8 минути, 15 минути, 30 минути);
Мелодии;
Далечинска контрола на функциите.

Напојување на лулката:

со AC / DC адаптер – AC 100-240V 50 / 60Hz и DC 6V / 1A (вклучен);
со батерии – 4 х ААА големина / R03 / 1.5V (не се вклучени).