На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор InLighten Cradling Swing – Landry the Lion – Bright Starts

10,630.00ден

Нема на залиха

SKU: 12164 Категории: ,

Опис

Нема релаксатор за бебе поудобен од овој. Релаксаторот ви нуди повеќе активности одколку што можете да си замислите.
Електронската вртелешка располага со кадифени играчки и светла. Со две позиции на наслонот, меко перниче за новороденче кое може да се одстрани и нежни детали, бебето ќе се лула и ќе ужива во пријатна удобност.
Прилагодување на нишањето, можете да ја користите опцијата ConnectMe за да поврзете паметен уред и да репродуцирате одбрана музика, видеа, фотографии или повеќе!
Или смирете го бебето со шеснаесет мелодии, три звуци на природата и бел шум. AC адаптерот ви дозволува да се вклучите во струја за уште подолга забава.
Седиштето ротира за 180 ° и се врти во 3 насоки
Вртелешката со 2 кадифени играчки проектира светлосно шоу
TrueSpeed Technology со 6 брзини кои се прилагодуваат според возраста на бебето
3 поставки за тајмер: 30, 45 или 60 минути
Рамката лесно се преклопува за носење и складирање