На попуст!
На залиха

Релаксатор LR52 360 Zig Zag До 9кг – Jungle

6,790.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 40010527 Категории: ,

Опис

Овој релаксатор лулашка е наменет за бебиња на возраст од 0м+ до 9 кг тежина.
Удобен наслон со 2 позиции.
Седиштето на лулашката може да ротира за 360 степени.
Безбедносни појаси со 5 точки на отпор.
Бар со 2 плишани играчки кој може да се поместува заради полесен пристап до бебето.
Иновативна технологија која овозможува лулање на бебето со 5 различни брзини кои се прилагодуваат според растот и напредокот. Тајмер за лулањето со 3 подесувања: 15, 30 и 60 минути.
12 мелодии и 5 релаксирачки звуци од природата со контрола на јачината на гласот и автоматско исклучување.
Контрола со далечинско управување.
Навлаката лесно се отстранува за одржување, може да се пере машински.
Може да работи на батерии или на приложениот адаптер на струја.
Тежина на релаксаторот: 3,3 кг.