Нема на залиха

Релксатор Sunshine Seaside – Bright Starts

3,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 10592 Категории: ,

Опис

Погоден од 0 + месеци – Мерки 86 – 71 – 61, сертифициран до 9 кг.
Бар со 2 играчки, има 3 позиции за подесување.
Навлака на седиштето што може да се отстрани за перење. Се склопува.Се конвертира од фиксно лежиште до релаксатор со 3 позиции – Бар со 2 висечки играчки – 5 точки на отпор на безбедносните појаси – Лесно чистење на навлаката на седиштето.До 9 килограми.