Нема на залиха

Сад За Полевање Со Мече Сива – Baby Jem

220.00ден

Нема на залиха

SKU: 900043 Категории ,

Опис

• Садот за полевање ќе ви помогне полесно да го избањате вашето бебе.Обезбедува лесен зафат благодарејќи на долгата рачка. Нaменет е и за секојденевна повеќенаменска употреба.
• Димензии на производот: 16 x 13cm.