Нема на залиха

Седиште Pilot Red 0-36m Cangaroo

9,390.00ден

Нема на залиха

Опис

Седиште за автомобил група 0/1/2/3 (0-36кг).
Седиштето има 4 позиции на задниот дел од потпирачот за грб, удобно е и се прилагодува со едно рака, наклонето до 165 ° C.
Отстранлив потпирач за глава.
SPS – дополнителни странични осигурувачи.
ISOFIX систем за поголема безбедност.
Екстра мека перница и перничиња на појасите за рамењата.
Ротирачко за 360° во две насоки – за поголема удобност.
Навлаката е изработена од висококвалитетна ЕКО-кожа и полиестер.
8,00 кг
40 х 43 х 70 см
47 х 46 х 61 см

Вие исто така би сакале…