На залиха во главен магацин

Шампон Без Солзи Со Невен 500мл – Chicco

340.00ден

SKU: 028400000 Категории: ,

Опис

Нежно ја мие косата на бебето без да ги иритира очите. Неговата формула без солзи содржи невен кој има омекнувачки карактеристики да ја навлажнува косата и да спречи нејзино заплеткување. Без парабени. СЛС или СЛЕС. Без бои и алкохол. Клинички тестиран на сензитивна кожа. Хипоалергенски (формулиран ризикот од алергии на кожата да го доведе на минимум).

Може да ви се допаѓа и…