На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Часовник Со Форми Luminus Shape – Phoohi

950.00ден

Опис

Сертификат: EN71/ASTM F963
Возраст: 24м+
Материјал: МДФ + цврсто дрво
Големина на производот: 22 x 22 x 5,7 цм
Големина на пакување:22 x 22 x 5,7 цм
Тип: Други едукативни играчки
Материјал: дрво
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Тип: едукативна играчка
Пол: унисекс

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…