На попуст!
Нема на залиха

Количка Sofie Green – Moni

5,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 06660805 Категории ,

Опис

Алуминиумска конструкција
Кочница на задните тркала
Максимална тежина до 15кг
Возраст од 0-36 месеци
Безбедносни каиши
4 тркала
Предни гуми 8 инчи
Задни гуми 12 инчи
Подвижна тенда со мрежест прозорец
Еко кожа
Додатоци: прекривка за нозе, ташна
Рачката за управување се прилагодува во висина