На попуст!
Нема на залиха

Релаксатор Rocking Seat – Cuddle Lamb – Bright Starts

4,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Релаксаторот ќе ви овозможи најубави моменти за одмор и игра во најраната возраст на бебето.
Удобен овален облик и мека плишана навлака кои ќе направат бебето да се чувствува како во прегратката на мајката.
Нежна вибрација и можност за нишање кои ќе го смират бебето.

Карактеристики:
Смирувачка вибрација
Звуци од природата и мелодии
Пречка со играчки кои го анимираат бебето, може да се одстрани кога бебето ќе порасне
Безбедносен каиш
3 степени на прилагодување на наслонот
Навлаката може да се вади и да се пере во машина
За возраст 0м+, тежина до 18кг
3 батерии тип C/LR14 (не се вклучени)