Нема на залиха

Сад за полевање со силикон Розева – Baby Jem

490.00ден

Нема на залиха

SKU: 900151 Категории: ,

Опис

• Сад за регулирање на протокот на вода кој не му штети на главата на вашето бебе со својата силиконска комора. Со комората на бавен проток во нејзината внатрешна комора,овозможува водата да тече бавно без да го заплаши вашето бебе.
• Димензии на производот: 14 x 17 x 12 cm.