Нема на залиха

Smoby кујна XL Bubble

7,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Кујната Tefal Studio XL Bubble е за деца кои сакаат готвење и сакаат да станат готвачи! Со својот модерен дизајн, кујната навистина ќе ги израдува децата, кои ќе играат сами или со пријателите.
Нејзината висина од 99 см е идеална за деца на возраст од 3 години и повеќе. Кујната е стабилна и стабилна, што ветува часови исполенти со забава. За максимална забава, кујната Студио XL Bubble се продава со многу додатоци. Од прибор за јадење до тава, сè што е како нивно располагање да ги реализираат најдобрите јадења! Готвејќи палачинки со кафе, децата замислуваат да готват за своите пријатели!
Кујната е добро опремена со 34 додатоци: 3 прибор за скара, 2 вилушки, 2 ножеви, 2 лажици, 2 чинии, 2 чаши, 2 шољи, 3 капсули за кафе, 1 сода, 1 тава, 1 палачинка, 1 чорба, 1 капак, 2 мелници за сол и бибер, 5 тестенини чувствителни на топлина, 2 кутии, магична риба и бифтек (можат да се готват и на скара бидејќи и двете страни во боја). Студио XL Bubble ја вклучува функцијата Magic Bubble што овозможува да зоврие вода!
Користи 3 LR03 батерии кои не се вклучени.
Минимална возраст: 3 години.
Произведено во Франција